Biznes a biznes pasywny

Biznes często jest kojarzony z pracą w nieregulowanych godzinach, brakiem szefa, a także nieograniczonymi dochodami. Takie są  teoretyczne założenia.

W praktyce otwarcie klasycznej firmy, to dosyć regularna praca 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Co gorsza, nawet arogancki klient szybko staje się ”szefem”, a nieograniczone dochody równoważą równie wysokie koszty.

Można jednak inaczej i nie chodzi tutaj o lenistwo, czy jakieś oszustwo. Chodzi o model biznesu, który daje przyjemność i satysfakcję finansową.

Bo z drugiej strony, kiedy coś jest dla Ciebie nieprzyjemne, to pomyśl, czy to ma sens? Wiadomo, że wszystko zależy od podejścia, ale chyba nie ma nic gorszego od zamęczania się czymś, co nie przynosi rezultatów, na które zasługujemy.

 

A co gdybyśmy napisali, że można prowadzić biznes niezależny od czasu pracy i pracowników?

Inwestując w myjnię bezdotykową, wybierasz biznes pasywny, czyli taki który nie wymaga od Ciebie siedzenia na miejscu przez 24h i ciągłego martwienia się, czy wszystko jest okey.

Najlepsze jest to, że jak Ty odpoczywasz, to twój biznes zarabia. Nie musisz regularnie przychodzić o 8 rano, możesz przyjść o 14 następnego dnia. No chyba, że zapcha się kasetka z monetami.

Myjnie bezdotykowe potrzebują Twojej uwagi średnio raz w tygodniu. Nie po to inwestuje się kilkaset tysięcy złotych, aby zakłócało to tzw. “czas dla siebie”.

 

Jak podoba Ci się ten pomysł na biznes, który zarabia nawet wtedy, gdy Ty śpisz?

Wpisy, króre mogą Cię zainteresować
Podziel się tym!
Paweł Karcz
Autor artykułu
Zajmuję się rozwojem sieci myjni Redconst, więc znam proces budowy od samych początków, biznesplanu i projektów, aż po wykończenie i zasady funkcjonaowania zyskownych punktów. Chętnie dzielę się z Tobą swoją wiedzą.
Pobierz ebooka

Odbierz bezpłatnie ebooka i nie popełnij błędów, które mogą zaszkodzić Twojej myjni bezdotykowej. Wskazówkami, o których warto wiedzieć przed zbudowaniem pierwszej myjni dzieli się Marcin Orlik.

Bądźmy w kontakcie!

Chcesz zbudować nowoczesną myjnię?
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

Paweł Karcz

Dyrektor Rozwoju Marki

Monika Pasterak

Biuro Obsługi Klienta

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Zobacz politykę prywatności.