myjnia bezdotykowa zarobki, myjnia bezdotykowa cena, myjnia bezdotykowa ile zarabia

Jak zwiększyć zyski myjni bezdotykowej?

Myjnia bezdotykowa to dobry pomysł na rentowny biznes. Zapotrzebowanie na usługi tego typu rośnie, a nowoczesne rozwiązania zachęcają klientów, napędzając popyt. Inwestycja we własną myjnią bezdotykową to jednak wciąż inwestycja. Przed startem biznesu warto zadbać o stały przypływ klientów, gdyż to on zapewnia płynność finansową. Jak zatem zwiększyć zyski myjni bezdotykowej?

Czego się dowiesz:

 1. Od czego zacząć planowanie strategii promocyjnej 
 2. Przychód to nie zysk
 3. 3 sposoby na zwiększenie zysków z myjni bezdotykowej

Myjnia bezdotykowa – zarobki. Bo biznes musi się kręcić.

Inwestując środki w myjnię bezdotykową, należy mieć na uwadze fakt, iż jest to biznes, jak każdy inny. Samo postawienie obiektu nie sprawi, że właściciel będzie „pływać w forsie”. 

Dbając o rozwój firmy, niezbędne jest ciągłe zastanawianie się nad tym, jak zwiększyć zyski myjni bezdotykowej.

Średnio dochód plasuje się na poziomie 5 tysięcy złotych/miesiąc przy jednym stanowisku. Oczywiście stawka ta zależy od wielu czynników. 

Zysk z myjni samoobsługowej 

myjnia bezdotykowa zarobki, myjnia bezdotykowa cena, myjnia bezdotykowa ile zarabia

Na wstępnie warto postawić wyraźną linię i odróżnić od siebie frazy przychód, dochód i zysk. O ile myjnia bezdotykowa może mieć dochód 5 tysięcy złotych/miesiąc, to wciąż nie jest to zysk. 

Zysk to „nadwyżka”, którą można odłożyć z dochodu. Im więcej, tym oczywiście lepiej. Jednak jak to w biznesie bywa, wygenerowanie jakiegokolwiek zysku nie jest łatwe. 

Jak więc zwiększyć zarobki myjni bezdotykowej?

3 sposoby na lepsze zarobki

Pielęgnacja auta

Myjnie bezdotykowe zarabiają na myciu, jednak jeśli klient udaje się w takie miejsce, to przy okazji chętnie odkurzyłby dywaniki, wyprał tapicerkę czy odnowił felgi. 

Umożliwiając mu to, można zwiększyć dochód z jednego klienta.

Pomysły na dodatkowy zarobek z pielęgnacji:

 • Dwustanowiskowy odkurzacz
 • Myjka parowa do czyszczenia tapicerki
 • Usługa odnowy felg i opon
 • Ręczne polerowanie auta
 • Hydrofobizacja szyb

Programy lojalnościowe

Dobry biznes to taki, w którym stawia się na płynność finansową. W praktyce oznacza to, że lepiej mieć mniej stałych, niż więcej jednorazowych klientów. 

Jednym ze sposobów na stworzenie takich warunków jest program lojalnościowy. Wdrożenie systemu jest łatwe, a korzyści płynące z tego rozwiązania bezpośrednio przekładają się na wyższe zarobki. 

Jak zdobyć stałych klientów?

 • Zaoferować X mycie auta gratis
 • Darmowe odkurzanie przy 10 myciu
 • Rabat za polecenie nowego klienta
 • Darmowy gadżet po wydaniu min. 25 zł na jednym myciu

Sprzedaż kosmetyków i chemii samochodowej

Człowiek lubi proste rozwiązania. Dlatego przy okazji zawsze stara się rozwiązać, jak najwięcej problemów za jednym zamachem. 

Jeśli więc przy okazji wizyty na myjni bezdotykowej będzie mógł nabyć produkty, których akurat potrzebuje np. kosmetyki do samochodu, to chętnie z tego skorzysta.

Co sprzedawać?

 • Płyn do spryskiwaczy
 • Szampony do mycia auta
 • Aktywną pianę
 • Środki do mycia szyb
 • Kwas do felg
 • Czernidło

Sprawdź, jak sprawdzony producent myjni samochodowych Redconst pomaga klientom rozwijać ich biznesy.

Podsumowanie

Wyżej wymienione metody to jedynie kropla w morzu możliwości. Myjnia bezdotykowa to dochodowy biznes, a wysokość zarobków zależy bezpośrednio od kreatywności właściciela. 

Im lepiej ten przygotuje się do prowadzenia myjni samochodowej, tym szybciej i łatwiej osiągnie stan, kiedy koszta inwestycji się zwrócą, a biznes zacznie przynosić satysfakcjonujący dochód.

Skorzystaj z okazji i skonsultuj się z producentem myjni Redconst. Dowiedz się więcej na temat udoskonalania Twojego biznesu.

Wpisy, króre mogą Cię zainteresować
Podziel się tym!
Paweł Karcz
Autor artykułu
Zajmuję się rozwojem sieci myjni Redconst, więc znam proces budowy od samych początków, biznesplanu i projektów, aż po wykończenie i zasady funkcjonaowania zyskownych punktów. Chętnie dzielę się z Tobą swoją wiedzą.
Pobierz ebooka

Odbierz bezpłatnie ebooka i nie popełnij błędów, które mogą zaszkodzić Twojej myjni bezdotykowej. Wskazówkami, o których warto wiedzieć przed zbudowaniem pierwszej myjni dzieli się Marcin Orlik.

Bądźmy w kontakcie!

Chcesz zbudować nowoczesną myjnię?
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

Paweł Karcz

Dyrektor Rozwoju Marki

Monika Pasterak

Biuro Obsługi Klienta

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Zobacz politykę prywatności.