Super myjnia 2.0

Super myjnia 2.0

 

W Niemczech powstaje myjnia bezdotykowa 2.0 — co jest w niej wyjątkowego i dlaczego przynosi rewolucję w branży?

W miejscowości Oberammergau powstaje myjnia, która będzie najnowocześniejszym obiektem tego typu w Niemczech. Projekt jest realizowany całkowicie przez firmę RedConst: od wizualizacji, przez projekt po pełne zagospodarowanie terenu.

Super myjnia 2.0

Co może być wyjątkowego w myjni samochodowej?

Obiekt, który budujemy zostanie wyposażony w kontener techniczny, poczekalnię ze sklepem oraz najpotrzebniejsze akcesoria samochodowe. Każde stanowisko posiada opcję rolety osłaniającej przed wiatrem, która skutecznie zabezpieczy przed rozpraszaniem strumienia wody silnymi podmuchami i tym samym zmoczeniem ubrania osoby myjącej.

Super myjnia 2.0

Na myjni zostaną wdrożone urządzenia dodatkowe, takie jak:

• odkurzacz,
• terminal płatności kartą,
• rozmieniarka,
• nabłyszczacz do opon,
• urządzenie do prania tapicerki i dywaników samochodowych,
• dozowanie zapachu samochodowego,

Dzięki nim korzystanie z obiektu będzie wygodniejsze oraz oszczędzi czas, bo cała kosmetyka samochodu będzie mogła zostać wykonana w jednym miejscu. W 100% wykorzystaliśmy technolgię  LED, jak i możliwość zarządzania serwisowego on-line, co znacznie przyśpieszy obsługę obiektu.

Na ten moment, jest to jedyna tego typu myjnia zlokalizowana w tym rejonie Niemiec. Jesteśmy przekonani, iż ze względu na swoją nowoczesną konstrukcję, bardzo szybko zdobędzie popularność wśród kierowców, którzy chcą skutecznie i łatwo zadbać o wygląd swojego samochodu.


Super myjnia 2.0

Myjnie tworzone z pasją i zaangażowaniem

Ten obiekt to najlepszy dowód na to, że myjnie dla naszych klientów budujemy z pasją oraz ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Co najważniejsze, realizujemy marzenia o biznesie pasywnym nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Zadzwoń, aby niezobowiązująco porozmawiać o możliwościach zbudowania Twojej myjni bezdotykowej, która da Ci dochód pasywny nawet poza granicami Polski: tel: +48 695 555 481

 

Wpisy, króre mogą Cię zainteresować
Podziel się tym!
Paweł Karcz
Autor artykułu
Zajmuję się rozwojem sieci myjni Redconst, więc znam proces budowy od samych początków, biznesplanu i projektów, aż po wykończenie i zasady funkcjonaowania zyskownych punktów. Chętnie dzielę się z Tobą swoją wiedzą.
Pobierz ebooka

Odbierz bezpłatnie ebooka i nie popełnij błędów, które mogą zaszkodzić Twojej myjni bezdotykowej. Wskazówkami, o których warto wiedzieć przed zbudowaniem pierwszej myjni dzieli się Marcin Orlik.

Bądźmy w kontakcie!

Chcesz zbudować nowoczesną myjnię?
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

Paweł Karcz

Dyrektor Rozwoju Marki

Monika Pasterak

Biuro Obsługi Klienta

Chciałbym wiedzieć o tych błędach, kiedy budowałem pierwszą myjnię...

Na szczęście Ty możesz je poznać zawczasu! Odbierz bezpłatnie ebooka i zapobiegnij potknięciom, które mogą zaszkodzić Twojej myjni bezdotykowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Zobacz politykę prywatności.