10 powodów, dla których warto wybrać Redconst

Coraz więcej przedsiębiorców w Polsce zauważa, że myjnie bezdotykowe to bardzo dobry sposób na dywersyfikację biznesu oraz stworzenie dodatkowego źródła dochodu. Co więcej, biznes ten jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga zatrudniania pracowników.

Porównując liczbę aktywnych myjni do liczby samochodów na naszych drogach, jest jeszcze sporo miejsca na nowe obiekty tego typu. To też sprawia, że powstają kolejne firmy, które doradzają w budowie myjni.

Dlaczego warto wybrać właśnie Redconst? Oto 10 konkretnych korzyści, które odniesiesz, jeśli zdecydujesz się zbudować z nami swoją myjnię bezdotykową.

  1. Mamy bogate doświadczenie w budowie myjni

Jako Redconst jesteśmy obecni na rynku myjni bezdotykowych od 2012 roku, a nasi pracownicy posiadają jeszcze dłuższe doświadczenie w tej w branży. Posiadamy 3 własne myjnie i postawiliśmy już kilkadziesiąt obiektów dla naszych klientów.  Mimo bogatego doświadczenia, stale się rozwijamy i szkolimy. Jesteśmy w pełni świadomi tego, jak szybko rozwija się technologia w dzisiejszych czasach i że nie możemy zostawać w tyle peletonu.


Stawiając na nas, możesz być pewien, że współpracujesz z wieloletnimi praktykami w tym biznesie, a Twoja myjnia będzie wyposażona w najnowszą technologię.

2. Pomagamy w finansowaniu inwestycji

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z doświadczonymi przedsiębiorcami, dla których myjnia bezdotykowa ma stanowić kolejne źródło przychodów, jak również z początkującymi, dla których jest to pierwszy biznes.

Nigdy nie współpracowałeś z bankami czy firmami leasingowymi? Nie ma problemu!

Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń i pomożemy w zdobyciu finansowania.  Przeanalizujemy, jaka jest najbardziej opłacalna forma dla Ciebie i dzięki naszym finansowym partnerom, przedstawimy Ci preferencyjne warunki.

3. Doradzamy w wyborze lokalizacji

Zapewne nie odkryjemy Ameryki, gdy napiszemy, że lokalizacja stanowi jeden z kluczowych czynników powodzenia Twojej przyszłej myjni.

Dla nas nie ma znaczenia, czy posiadasz własną działkę, czy dopiero rozglądasz się za miejscem na postawienie obiektu. Na podstawie naszych doświadczeń, ocenimy Twoją obecną lokalizację lub pomożemy wybrać taką, która zmaksymalizuje zyski i pozwoli na szybki zwrot inwestycji.

4. Dbamy o wszelkie formalności

Wielu Polaków nie cierpi urzędów i wszelkich formalności, które przychodzi im spełnić, zwłaszcza kiedy mowa o takim biznesie, jak myjnia bezdotykowa, który musi być przyjazny dla środowiska.

Zaufaj nam, a oszczędzimy Ci wiele czasu i siwych włosów. Spędziliśmy setki godzin na pracy z tymi formalnościami i procedurami, dlatego szybko i sprawnie wszystko załatwimy za Ciebie.

Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczonego kierownika budowy oraz uzyskujemy odbiory z sanepidu, straży pożarnej, kominiarza itd. Dzięki temu Twój udział w całym procesie jest ograniczony do absolutnego minimum, abyś nie musiał godzinami głowić się nad formalnościami i tracić czasu na kolejne wycieczki po urzędach. Mało tego, w ramach współpracy pomagamy również zaplanować odpowiednie ułożenie myjni – to jeden z kluczowych czynników, który ma wpływ na jej późniejszą rentowność.

5. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia

Wiele firm tylko buduje myjnie. Dla nas ukończenie prac technicznych oznacza dopiero początek rozwoju Twojego biznesu pasywnego. Każda myjnia to kolejne wyzwanie, które kończy się wtedy, gdy Ty zarabiasz pieniądze i jesteś zadowolony ze swojego nowego biznesu.

Bądź pewien, że nie będziesz sam na żadnym etapie budowy, a nawet po uruchomieniu myjni możesz liczyć na nasze wsparcie.

6. Tworzymy profesjonalne biznes plany dla naszych klientów

Dla wielu osób słowo “biznesplan” oznacza ból głowy, gdyż negatywnie kojarzy się z dziesiątkami godzin spędzonych na wyliczeniach, założeniach, budżetach i finalnym dokumentem, który ostatecznie powędruje do szuflady.

Wiemy jednak, jak bardzo ważny jest ten dokument dla Twoich przyszłych zysków i jak starannie należy go wykonać, aby były one jak największe. Zostaw go nam. Wykonamy biznes plan za Ciebie, oszacujemy koszt budowy Twojej myjni, jej obroty i moment zwrotu z inwestycji.

7. Wprowadzimy Cię krok po kroku do Twojego nowego biznesu

To Twoja pierwsza myjnia? Nie wiesz czy sobie poradzisz? Nie martw się! Każdy kiedyś zaczynał tak jak właściciel firmy Redconst – Marcin Orlik. Dziś po latach doświadczeń, nie tylko pomaga budować, ale uchodzi za eksperta w tej branży.

Nikt, tak jak my nie zrozumie lepiej Twoich obaw i wątpliwości. Wdrożymy Cię w biznes i dowiesz się krok po kroku, jak efektywnie prowadzić swoją własną myjnię w formie biznesu pasywnego, ograniczając poświęcony na prowadzenie biznesu czas do minimum.

8. Budujemy myjnie bezdotykowe, tak jakbyśmy to robili dla siebie

Znamy się na tym, ponieważ posiadamy własne obiekty. Przyjmujemy zlecenia nie tylko na kompleksowe realizacje, ale także na poszczególne etapy budowy – np. konstrukcję zadaszenia czy wykonanie posadzki przemysłowej.

Dlatego też, budując z nami, masz pewność, że zajmiemy się kompleksowo Twoim zleceniem i uwzględnimy wszelkie Twoje potrzeby, a na bazie doświadczenia, doradzimy na co zwrócić uwagę. Jeśli sam już rozpocząłeś budowę myjni, lecz masz problemy, to także pomożemy Ci je rozwiązać, bez znaczenia na jakim etapie budowy jesteś!

9. Serwisujemy myjnie

Wszelkie prace budowlane wykonujemy z wielką starannością, ale po oddaniu obiektu, dalej możesz na nas liczyć, bo zapewniamy pełny serwis! Nawet jeśli myjnię budowałeś poprzez innego wykonawcę, to dla nas bez znaczenia i chętnie zajmiemy się serwisowaniem Twojego obiektu.

10. Nie sprzedajemy, tylko pomagamy kupić

Wszystkie poprzednie punkty mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci, z którymi do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować.

Nie potraktujemy Cię jak klienta, któremu coś sprzedajemy, tylko jak partnera, któremu pomagamy realizować cele biznesowe. Przekażemy Ci całą wiedzę o rynku, który znamy najlepiej i wprowadzimy w branżę oraz będziemy kibicować w Twoich dalszych działaniach.

 

Wpisy, króre mogą Cię zainteresować
Podziel się tym!
Paweł Karcz
Autor artykułu
Zajmuję się rozwojem sieci myjni Redconst, więc znam proces budowy od samych początków, biznesplanu i projektów, aż po wykończenie i zasady funkcjonaowania zyskownych punktów. Chętnie dzielę się z Tobą swoją wiedzą.
Pobierz ebooka

Odbierz bezpłatnie ebooka i nie popełnij błędów, które mogą zaszkodzić Twojej myjni bezdotykowej. Wskazówkami, o których warto wiedzieć przed zbudowaniem pierwszej myjni dzieli się Marcin Orlik.

Bądźmy w kontakcie!

Chcesz zbudować nowoczesną myjnię?
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

Paweł Karcz

Dyrektor Rozwoju Marki

Monika Pasterak

Biuro Obsługi Klienta

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Zobacz politykę prywatności.